Haber

Estetik yaptıran kadının hayatı kabusa döndü! Hem memelerinden hem de kocasındandı.

İstanbul’da yaşayan Neda isimli İranlı kadın eşiyle birlikte İstanbul Sultangazi’deki kliniğe giderek 60 bin liraya meme estetiği ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından göğüslerini kaybeden kadın, bacaklarında da sorunlar yaşadı.

EŞİ İLE FARKLI

Show Haber’de yayınlanan habere göre 15 ameliyat daha geçiren kadın güzelleşemedi. Neda isimli bir hanımın tezine göre o ameliyatı sahte bir doktor tarafından gerçekleştirmiştir. Tüm bu olaylardan sonra Neda kocasından boşanmıştır. Tezlere göre meme estetiği yaptırdığı kliniğe boşandığı eşi de ortak olmuştur.

“ALTIM AYNI ADAM GİBİ”

Yaşadıklarını anlatan Neda, “Protezim falan yok. Göğüslerim erkek gibi. Çok ağrım var. Bacaklarım çok kötü. Yaralarım var maalesef kötü yaralar. Acil ihtiyacım var.” tedavi.” söz konusu.

“KONFORLUĞU AÇTI VE MEMELERİM NEREDE DEDİ”

Neda’nın kızı ise “Biraz küçültmek istemiş. Annemin kocası instagramdan bulmuş. Her zaman yanlış olamaz. Ciğeri bozukmuş. Safra kesesini tamamen almışlar. Herkes gidiyor” dedi. Eğlenmek için orada hayatı mahvoldu.Annem de ameliyathaneye gitmedi.Sıradan.Odada dikiş attı.Tedavisini yapıyoruz geçecek ama her gün düşüyordu. Bizden annem habersizdi annem ameliyattan çıktı göğüslerimin ağrıdığını söyledi yorganı açıp memelerim nerde dedi. sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu