Haber

Dünyaca ünlü güreşçi Hulk Hogan hayranlarını üzdü: Artık yürüyemiyor

Hulk Hogan, dünyadaki en tanınmış güreşçi olarak bilinir.

Ünlü televizyon yüzü ve oyuncu Hulk Hogan’ın sırtından geçirdiği ameliyat sonrası hayranlarını üzen bir paylaşım yapıldı.

Gerçek adı yine Terry Bollea olan 69 yaşındaki Hulk Hogan’ın sırtından geçirdiği ameliyat sonrası vücudunun alt kısmında hasar oluştuğu ve hareket etmekte zorlandığı bildirildi.

sinirleri hasar gördü

Amerikalı güreşçinin ameliyat sonrası uçlarının hasar gördüğü ve sopa yardımıyla yürüyebildiği kaydedildi.

Kurt Angle açıkladı

Güreşçi arkadaşı Kurt Angle, vücudunun alt kısmının hareket etmekte zorlandığını öğrenen Hogan ile ilgili hayranlarını üzen haberi duyurdu.

“Hiçbir Şey Hissetmiyor”

Kurt Angle yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Hogan sırtından tekrar ameliyat oldu. Alt bedeninin sınırları kesilmişti. Vücudunun alt kısmını hissedemiyor, bu yüzden hareket etmek için baston kullanması gerekiyor. Bastonu ağrı için kullandığını sanıyordum. Sırtınızda ağrı yok. Hiçbir şeyi yok. Hiçbir şey hissetmiyor. Yani artık bacaklarını hissetmiyor, bu yüzden bastonla yürümek zorunda kalıyor.

en ünlü güreşçi

Amerikalı güreşçi Hulk Hogan “dünyanın en tanınan güreş yıldızı ve 1980’lerin en popüler güreşçisi”olarak bilinir.

Profesyonel güreş kariyerine 1977’de başlayan Hogan, 1983’te Dünya Güreş Federasyonu’na katıldıktan sonra dünya çapında tanınırlık kazandı.

Hogan, ilk koşusu sırasında beş federasyon şampiyonluğu kazandı ve federasyon tarihindeki en uzun ikinci rekoru elinde tuttu. Ayrıca 1990 ve 1991’de art arda Royal Rumble maçlarını kazanan ilk güreşçi oldu.

Ayrıca oyunculuk yaptı

Güreş sırasında ve sonrasında Hogan da oyunculuk yaptı.

1982 yapımı Rocky 3, No Holds Barred, Suburban Commando ve Mr. He’deki kötü adam rolünün ardından tiyatrolarda ve Nanny gibi üç televizyon programında rol aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu